Albert jest unikatowym rękodziełem. Ręcznie haftowany i szyty. To najlepszy towarzysz do nauki i czytania. Spokojny, pozytywnie nastawiony do świata i chłonny wiedzy.
Został uszyty z bawełnianej tkaniny i wypełniony antyalergicznym włóknem. Jego wysokość to 34 cm.
20% dochodu ze sprzedaży każdego misia zostanie przekazane na rzecz Fundacji im. Kazimierza Łyszczyńskiego – organizacji działającej na rzecz wolności sumienia, świeckości państwa i promującej światopogląd ateistyczny.
Cieszmy się świeckimi świętami. Zatrzymajmy to, co z nich najlepsze: kartki świąteczne zawsze były fajne. W naszym zestawie znajdziesz ciepłe i świeckie kartki. Niech te święta będą rodzinne, ale nie religijne.
Podaruj swoim bliskim pod choinkę wolność od Jezusa.
Zestaw zawiera:
Książkę “365 lekcji religii dla całej rodziny, która chce się wyzwolić” – to kompendium wiedzy ateistycznej. Wszystkie wszystkie argumenty przeciwko religii katolickiej zebrane w jednej książce.
Książkę “Imperium Bujdy. O Kłamczuszku w czarnej sutannie i Mądrych Dzieciach” – to pierwsza w Polsce książka skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat, demaskująca bujdy religijne.
Audiobook Imperium Bujdy to sześć i pół godziny wesołego słuchania! Audiobook ma charakter słuchowiska: czytany jest przez dwa głosy, a duże partie tekstu zostały uplastycznione dźwiękowo, by wydobyć zawarte w poszczególnych scenach poczucie humoru. Idealny do wspólnego słuchania z dziećmi.
Kup egzemplarz książki “O Kłamczuszku w czarnej sutannie” i wskaż szkołę, do której powinien trafić. My wyślemy tę książkę w Twoim imieniu. W ten sposób pomożesz nam dotrzeć do dzieci uwięzionych w środowiskach religijnie zindoktrynowanych.
Egzemplarz dla szkół oferujemy w cenie bez marży wydawcy, 37% taniej. Cena zawiera koszty wysyłki.
“O Kłamczuszku w czarnej sutannie…” to pierwsza w Polsce książka skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat, demaskująca bujdy religijne. Książeczka ta, napisana wesołym i przyjaznym językiem, może stanowić narzędzie obrony przed presją społeczną zmuszającą dzieci do “wiary”, a jednocześnie zachęca do racjonalnej edukacji.
W swojej debiutanckiej powieści autor stawia diagnozy dotyczące polskiej mentalności i podświadomości, rozwijając jednocześnie historię Michała Olendra, krakowskiego artysty malarza, który wikła się w romans z dużo młodszą dziewczyną z prowincji. Pipcia, bo takie imię otrzymuje dziewczyna w akademiku ASP, roztacza nieodparty czar seksualny, który wpycha Olendra w głębokie rozterki i powoduje niepewność.