9 Products

Filters
Done
 • 59,00 149,00 

  Odkryj fakty, które są przemilczane w polskim Kościele. Wszystkie argumenty przeciwko religii katolickiej zebrane w jednej książce.

 • -13% taniej
  69,00 

  “O Kłamczuszku w czarnej sutannie…” to pierwsza w Polsce książka skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat, demaskująca bujdy religijne. Książeczka ta, napisana wesołym i przyjaznym językiem, może stanowić narzędzie obrony przed presją społeczną zmuszającą dzieci do “wiary”, a jednocześnie zachęca do racjonalnej edukacji. Jest to książka do wspólnego czytania. Mamy nadzieję, że śmiać się przy niej będą rodzice z dziećmi – i dziwić, jak grubymi nićmi swoje bujdy szyje Kłamczuszek.

 • - 29 % taniej
  49,00 99,00 

  W swojej debiutanckiej powieści autor stawia diagnozy dotyczące polskiej mentalności i podświadomości, rozwijając jednocześnie historię Michała Olendra, krakowskiego artysty malarza, który wikła się w romans z dużo młodszą dziewczyną z prowincji. Pipcia, bo takie imię otrzymuje dziewczyna w akademiku ASP, roztacza nieodparty czar seksualny, który wpycha Olendra w głębokie rozterki i powoduje niepewność.

 • 169,00 

  Podaruj swoim bliskim pod choinkę wolność od Jezusa.

  Zestaw zawiera:

  • Książkę “365 lekcji religii dla całej rodziny, która chce się wyzwolić” – to kompendium wiedzy ateistycznej. Wszystkie wszystkie argumenty przeciwko religii katolickiej zebrane w jednej książce.
  • Książkę “Imperium Bujdy. O Kłamczuszku w czarnej sutannie i Mądrych Dzieciach” – to pierwsza w Polsce książka skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat, demaskująca bujdy religijne.
  • Dedykację od autora
 • -43% taniej
  39,00 

  Audiobook Imperium Bujdy to sześć i pół godziny wesołego słuchania! Audiobook ma charakter słuchowiska: czytany jest przez dwa głosy, a duże partie tekstu zostały uplastycznione dźwiękowo, by wydobyć zawarte w poszczególnych scenach poczucie humoru. Idealny do wspólnego słuchania z dziećmi.

 • -20% taniej
  39,00 

  W tym ebooku Rafała Betlejewskiego znajdziesz dobre argumenty i podpowiedzi do rozmowy z ludźmi, którzy ciągle tkwią w szponach religii. Nie wiesz, jak z nimi rozmawiać? Tu się dowiesz. Odkryjesz praktyczne wskazówki na drodze do uwolnienia się od emocjonalnego uzależnienia od katolicyzmu. Uzależnienia, które zostało w nas wytworzone od dziecka. Świadomość, dojrzałość i wiedza. Możemy chodzić ze święconką, ale nie musimy wierzyć księdzu.

  Format: epub

 • 19,00 59,00 

  Cieszmy się świeckimi świętami. Zatrzymajmy to, co z nich najlepsze: kartki świąteczne zawsze były fajne. W naszym zestawie znajdziesz ciepłe i świeckie kartki. Niech te święta będą rodzinne, ale nie religijne.

 • 65,00 1015,00 

  Kup egzemplarz książki “O Kłamczuszku w czarnej sutannie” i wskaż szkołę, do której powinien trafić. My wyślemy tę książkę w Twoim imieniu. W ten sposób pomożesz nam dotrzeć do dzieci uwięzionych w środowiskach religijnie zindoktrynowanych.

  Egzemplarz dla szkół oferujemy w cenie bez marży wydawcy, 37% taniej. Cena zawiera koszty wysyłki. 

  “O Kłamczuszku w czarnej sutannie…” to pierwsza w Polsce książka skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat, demaskująca bujdy religijne. Książeczka ta, napisana wesołym i przyjaznym językiem, może stanowić narzędzie obrony przed presją społeczną zmuszającą dzieci do “wiary”, a jednocześnie zachęca do racjonalnej edukacji.

  [ninja_form id=2]
 • 199,00 

  Albert jest unikatowym rękodziełem. Ręcznie haftowany i szyty. To najlepszy towarzysz do nauki i czytania. Spokojny, pozytywnie nastawiony do świata i chłonny wiedzy.

  Został uszyty z bawełnianej tkaniny i wypełniony antyalergicznym włóknem. Jego wysokość to 34 cm.

  20% dochodu ze sprzedaży każdego misia zostanie przekazane na rzecz Fundacji im. Kazimierza Łyszczyńskiego – organizacji działającej na rzecz wolności sumienia, świeckości państwa i  promującej światopogląd ateistyczny.